43-годишниот Леонардо Дикаприо со 21-годишната девојка и нејзината мајка на јахта во Сен Тропе
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 43-годишниот Леонардо Дикаприо со 21-годишната девојка и нејзината мајка на јахта во Сен Тропе

43-годишниот Леонардо Дикаприо со 21-годишната девојка и нејзината мајка на јахта во Сен Тропе

Врската на Леонардо Дикаприо и Камила Морони станува сè посериозна и тој редовно се дружи со нејзините најблиски. 43-годишниот актер многу често е фотографиран со мајката на Камила, Лусила Сола, и нејзиниот партнер Ал Пачино.

Деновиве Леонардо и Камила престојуваат на француската ривиера, а на јахтата во Сен Тропе со нив се релаксираше и 42-годишната Лусила.

Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони

Славниот пар, кој е во врска од крајот на минатата година, често привлекува коментари поради разликата во возраста и фактот што мајката на Камила е една година помлада од Леонардо.

Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони Леонардо Дикаприо и Камила Морони

И Лусила е мета на слични коментари. Имено, таа повеќе од девет години е во врска со 78-годишниот Ал Пачино.

Ал Пачино со Лусила и КамилаАл Пачино со Лусила и Камила Леонардо Дикаприо и Камила Морони Ал Пачино со Лусила и КамилаАл Пачино и Лусила на плажа минатата година

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19924 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?