38 фотографии од фотосесии на Никол Шерцингер за нејзиниот 38. роденден
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 38 фотографии од фотосесии на Никол Шерцингер за нејзиниот 38. роденден

38 фотографии од фотосесии на Никол Шерцингер за нејзиниот 38. роденден

Никол Шерцингер го прослави својот 38. роденден.

Музичката ѕвезда, која е родена во Хонолулу, Хаваи, седум години беше водечки вокал на една од најпознатите женски групи The Pussycat Dolls. По распаѓањето на групата, Никол започна соло кариера и во 2011 година го пушти во продажба својот прв соло албум.

Шерцингер сега е дел од жирито на британското шоу „The X Factor“. Исто така, таа е амбасадор на добрата волја на УНИЦЕФ и глобален амбасадор на специјалната Олимпијада за лица со посебни потреби.

Убавата музичарка, која е во врска со бугарскиот тенисер Григор Димитров, неретко застанува пред апаратите на врвни професионални фотографи.

По повод роденденот на Никол, потсетете се на 38 од нејзините највпечатливи фотографии од фотосесии.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 2685 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?