34 фотографии од фотосесии на Бијонсе за нејзиниот 34. роденден
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 34 фотографии од фотосесии на Бијонсе за нејзиниот 34. роденден

34 фотографии од фотосесии на Бијонсе за нејзиниот 34. роденден

Музичката дива Бијонсе денес ќе наполни 34 години. Ѕвездата, која достигна светска слава во 90-тите години со групата Destiny's Child, има освоено 20 Греми награди, а денес се смета за една од највлијателните жени на светот.

Во текот на својата кариера, талентираната сопруга на Џеј Зи многупати позирала пред објективите на врвни фотографи за промовирање на своите албуми, како и за бројни брендови и модни списанија, меѓу кои „H&M“, „L'Oréal“, „Pepsi“, „Vogue“, „Elle“ и „Harper’s Bazaar“.

По повод роденденот на Бијонсе, погледнете 34 впечатливи фотографии од нејзини фотосесии низ годините.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3801 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.