28-годишната внука на принцезата Дијана во врска со 60-годишен милионер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 28-годишната внука на принцезата Дијана во врска со 60-годишен милионер

28-годишната внука на принцезата Дијана во врска со 60-годишен милионер

Кити Спенсер и Мајкл Луис повеќе не ја кријат својата романса. Откако со месеци кружеа шпекулации дека се во врска, тие беа фотографирани заедно во јавност.

28-годишната внука на принцезата Дијана го прегрнуваше 60-годишниот милионер за време на прошетка во Менхетен. Кити носеше панталони со риги од Missoni и розова ролка.

Кити Спенсер и Мајкл Луис Кити Спенсер и Мајкл Луис

Пред неколку дена, тие беа фотографирани додека излегуваа од хотелот „The Mark“.

Се шпекулира дека Кити и Мајкл се во врска од април минатата година. Богатството на Мајкл се проценува на 80 милиони фунти. Тој е разведен татко на три возрасни деца.

Кити Спенсер и Мајкл Луис Кити Спенсер и Мајкл Луис

Кити се прослави низ целиот свет за време на кралската свадба на Хари и Меган, кога привлече големо внимание со својот стајлинг.

Кити Спенсер и Мајкл Луис Кити Спенсер и Мајкл Луис

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9491 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?