20 години љубов: Викторија и Дејвид Бекам си ја честитаа годишнината со стари фотографии и пораки
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 20 години љубов: Викторија и Дејвид Бекам си ја честитаа годишнината со стари фотографии и пораки

20 години љубов: Викторија и Дејвид Бекам си ја честитаа годишнината со стари фотографии и пораки

Викторија и Дејвид Бекам токму на овој ден, пред две децении, запливаа во брачните води. Славниот пар ја одбележа 20-годишнината од бракот со споделување на стари фотографии и љубовни пораки.

На Instagram, 45-годишната дизајнерка објави видео во кое се споени дел од нивните омилени заеднички фотографии и напиша: „20 години денес. Те сакам премногу. Бакнежи“.

„WOW. 20 години, погледни што создадовме. Те сакам премногу“ – напиша поранешниот фудбалер во описот на Instagram.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Нивните синови Бруклин, Круз и Ромео со пораки на социјалните мрежи им ја честитаа годишнината, а нивната мала ќерка Харпер им подари слатка книга во која се насликани моменти од нивниот семеен живот, заблагодарувајќи им се што се прекрасни родители.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3285 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“