16 години подоцна: Тројца од главните актери во серијата „Руби“ повторно заедно
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 16 години подоцна: Тројца од главните актери во серијата „Руби“ повторно заедно

16 години подоцна: Тројца од главните актери во серијата „Руби“ повторно заедно

Ако ја следевте романтичната теленовела „Руби“, сигурно се сеќавате на Марибел, Алехандро и Хектор. Тројцата актери повторно се обединија на исто место, 16 години по снимањето на серијата во Мексико.

Жаклин Бракамонтес, Едуардо Сантамарина и Себастијан Рули присуствуваа на отворањето на нов објект во Мексико Сити. Тие заедно позираа на настанот, а фотографиите ги сподели Жаклин. „Секогаш сум среќна што ве гледам. Ве обожавам“ – напиша таа.На една од фотографиите со нив позира и Густаво Авила, кој во „Руби“ ја имаше улогата на Марко.

Руби Руби Руби Руби Руби

Видно остарениот Едуардо веднаш поттикна споредби кај фановите на серијата.

Руби Руби

Недостасуваше само Барбара Мори, која ја имаше главната улога на Руби.

Руби

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3600 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?