15 години заедно: Енрике Иглесијас и Ана Курникова на романтична вечера во Беверли Хилс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 15 години заедно: Енрике Иглесијас и Ана Курникова на романтична вечера во Беверли Хилс

15 години заедно: Енрике Иглесијас и Ана Курникова на романтична вечера во Беверли Хилс

Енрике Иглесијас и Ана Курникова се ретко фотографирани заедно, бидејќи парот е решен да го чува приватниот живот зад завесата на таинственоста. Па, многу нивни фанови беа изненадени кога славниот пејач и поранешната тенисерка беа „уловени“ од папараците.

Парот, кој е во врска 15 години, беше фотографиран додека излегуваше од ресторан во Беверли Хилс.

Енрике и Ана

35-годишната Русинка се смешкаше додека чекореше покрај 41-годишната музичка ѕвезда.

Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана Енрике и Ана

Иако Ана е мошне активна на Instagram, таа речиси воопшто не споделува фотографии со својот сакан.

Романсата на Енрике и Ана започна во 2001 година. Пред две години тие наводно накратко се разделија, но набрзо ја обновија врската.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?