Џулија Робертс шик убавица во комбинација од Мајкл Корс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џулија Робертс шик убавица во комбинација од Мајкл Корс

Џулија Робертс шик убавица во комбинација од Мајкл Корс

Џулија Робертс шармираше на поло натпревар кој традиционално го организира луксузниот бренд Veuve Clicquot.

51-годишната ѕвезда од „Убава жена“ носеше комбинација со точкест принт од американскиот дизајнер Мајкл Корс.

Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс

На настанот во Лос Анџелес присуствуваа повеќе славни личности, меѓу кои и Рејчел Билсон, Кристина Хендрикс, Кејли Куоко, Менди Мур и Леа Мишел.

Поло на Veuve Clicquot Поло на Veuve Clicquot Поло на Veuve Clicquot Поло на Veuve Clicquot Поло на Veuve Clicquot

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20063 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?