Џош ја изневерил Ферги?
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џош ја изневерил Ферги?

Џош ја изневерил Ферги?

Џош и ФергиЏош и Ферги

Популарниот актер од серијата „Лас Вегас“, Џош Духамел, е обвинет дека ја изневерил својата уште популарна сопруга, Ферги и тоа со стриптизерка.

Блондинката Никол Форестер тврди дека се запознала со Џош во стриптиз клубот во кој работи, ноќта на 2 октомври. Таа вечер, двата си размениле телефонски броеви и една недела контактирале преку пораки. Но, пораките не биле единствениот контакт кој го имале Џош и Никол.

Според зборовите на Никол, тие поминале една страсна ноќ во хотелската соба на ѕвездата од „Трансформерс“ во Атланта. „Имавме многу многу секс и си поминавме многу убаво“.

Форестер, која воедно е и мајка на две деца, по објавувањето на скандалозната приказна изјавила дека жали што целата случка излегла во јавноста, затоа што нејзините деца дoсега не знаеле дека таа е стриптизерка.

Џош и познатата пејачка Ферги се во брак од јануари 2009г., но не поминуваат многу време заедно, поради обврските кои и двата ги имаат. Џош во моментот е во Атланта, каде ја снима новата комедија „Life As We Know It“.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4115 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?