Џорџ Клуни со Амал и нејзината мајка на црвениот тепих во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџ Клуни со Амал и нејзината мајка на црвениот тепих во Лос Анџелес

Џорџ Клуни со Амал и нејзината мајка на црвениот тепих во Лос Анџелес

На премиерата на неговиот најнов филм, Џорџ Клуни беше придружуван од сопругата Амал и нејзината мајка Барија Аламудин.

56-годишниот актер и режисер гордо позираше со двете дами на црвениот тепих во Лос Анџелес, по повод премиерното прикажување на „Suburbicon“.

Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни

Клуни, кој е режисер на филмот, позираше и со Џулиен Мур и Мет Дејмон, кои ги имаат главните улоги.

Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни

Трејлер за „Suburbicon“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 1010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?