Џорџ Клуни со Амал и нејзината мајка на црвениот тепих во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџ Клуни со Амал и нејзината мајка на црвениот тепих во Лос Анџелес

Џорџ Клуни со Амал и нејзината мајка на црвениот тепих во Лос Анџелес

На премиерата на неговиот најнов филм, Џорџ Клуни беше придружуван од сопругата Амал и нејзината мајка Барија Аламудин.

56-годишниот актер и режисер гордо позираше со двете дами на црвениот тепих во Лос Анџелес, по повод премиерното прикажување на „Suburbicon“.

Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни

Клуни, кој е режисер на филмот, позираше и со Џулиен Мур и Мет Дејмон, кои ги имаат главните улоги.

Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни

Трејлер за „Suburbicon“

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.