Џорџ Клуни и Мадона излегле на состанок кој завршил лошо
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџ Клуни и Мадона излегле на состанок кој завршил лошо

Џорџ Клуни и Мадона излегле на состанок кој завршил лошо

Џорџ Клуни

Атрактивниот шармер Џорџ Клуни бил на состанок со Мадона, по нејзината разделба со Гај Ричи. Состанокот, кој не завршил добро, бил организиран од нивни заеднички пријател.

По повод овој славен состанок, близок пријател на Клуни за британскиот весник Daily Star изјавил: „Тој си помисли - таа е успешна жена, па зошто да не се обидеме? Беа на вечера во Њујорк, која помина многу лошо. Мадона се обидувала да кажува шеги, кои воопшто не биле смешни и целото време одбегнувала вистински разговор“.

Наводно Клуни не можел да дочека да заврши лошиот состанок и да се раздели со поп кралицата.

Навистина е тешко човек да ги замисли овие две ѕвезди во пар.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3640 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.