Џорџина Родригез се врати во форма и во фитнес сала само 8 дена по раѓањето на првото дете со Кристијано Роналдо
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџина Родригез се врати во форма и во фитнес сала само 8 дена по раѓањето на првото дете со Кристијано Роналдо

Џорџина Родригез се врати во форма и во фитнес сала само 8 дена по раѓањето на првото дете со Кристијано Роналдо

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез пред 10 дена се израдуваа на раѓањето на нивната ќеркичка Алана Мартина.

22-годишната Шпанка покажа дека брзо закрепна по породувањето и веќе се врати во топ форма. Таа сподели кратко видео од нејзин тренинг само 8 дена по породувањето, како и фотографија со семејството на Роналдо, каде ѝ се гледа тонираниот стомак.

Џорџина

Пред шест дена, таа ја објави и првата фотографија со бебенцето.

Роналдо ја сподели веста за раѓањето на девојчето со фотографија од болницата во Мадрид.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Родригез во бременоста сними фотосесија за списанието Hola!.

Џорџина Џорџина Џорџина Џорџина Џорџина

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9618 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.