Џорџина Родригез покажа блескав прстен додека навиваше за Кристијано Роналдо, ги поттикна гласините за свршувачка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџина Родригез покажа блескав прстен додека навиваше за Кристијано Роналдо, ги поттикна гласините за свршувачка

Џорџина Родригез покажа блескав прстен додека навиваше за Кристијано Роналдо, ги поттикна гласините за свршувачка

Џорџина Родригез од трибините го бодреше Кристијано Роналдо во Москва. 24-годишниот модел со насмевки го проследи натпреварот во кој славниот фудбалер ја однесе Португалија до победа против Мароко.

Будното око на фоторепортерите регистрира блескав прстен на нејзината лева рака и веднаш се родија шпекулациите дека Роналдо ја побарал за жена.

Џорџина Родригез

Џорџина беше фотографирана додека ѝ го покажуваше прстенот на своја познајничка.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез

Родригез и Роналдо го добија своето прво заедничко дете во ноември минатата година. Неколку месеци претходно тој стана татко на близначиња со помош на сурогат-мајка. Успешниот Португалец има и 7-годишен син, Кристијано Џуниор. Идентитетот на мајката на малото дете никогаш не беше откриен пред јавноста.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18463 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?