Џорџина Родригез одушеви во кежуал издание две недели по породувањето, Роналдо сподели фотографија со ќеркичката
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџина Родригез одушеви во кежуал издание две недели по породувањето, Роналдо сподели фотографија со ќеркичката

Џорџина Родригез одушеви во кежуал издание две недели по породувањето, Роналдо сподели фотографија со ќеркичката

Џорџина Родригез експресно се врати во форма по раѓањето на нејзиното прво дете со Кристијано Роналдо.

22-годишниот модел посети хуманитарен пазар со Мадрид. Облечена во кежуал комбинација со бела маичка од Каролина Ерера, Родригез разговараше со организаторите на настанот.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез

Многумина побрзаа да искоментираат дека изгледа прекрасно со минимална шминка и толку кратко време по породувањето.

Алана Мартина е првото дете на парот. Роналдо во јуни ги доби и близначиња Ева и Матео родени со помош на сурогат-мајка. Славниот фудбалер денес сподели слатка фотографија со малата Ева.

И мајката на Роналдо постојано споделува фотографии со малите внучиња.

Џорџина Родригез

Пред три дена, Роналдо објави фотографија од вечерно излегување со Џорџина.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18460 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?