Џорџина Родригез во проѕирен црн фустан на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџина Родригез во проѕирен црн фустан на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција

Џорџина Родригез во проѕирен црн фустан на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција

Џорџина Родригез зачекори на црвениот тепих по повод отворањето на Филмскиот фестивал во Венеција.

24-годишниот модел со насмевка позираше во црн фустан кој е проѕирен во долниот дел и елегантни сандали. Црната креација доаѓа од брендот Twinset.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез

По преселувањето со Кристијано Роналдо во Италија, очигледно е дека Родригез ќе биде поактивна на модната сцена.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18462 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?