Џорџина Родригез во асиметрична креација со висок шлиц го започна престојот во Венеција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџина Родригез во асиметрична креација со висок шлиц го започна престојот во Венеција

Џорџина Родригез во асиметрична креација со висок шлиц го започна престојот во Венеција

Џорџина Родригез е меѓу гостите на Филмскиот фестивал во Венеција, кој започнува денеска.

24-годишната девојка на Кристијано Роналдо со такси на вода пристигна пред фоторепортерите на најстариот филмски фестивал на светот.

Облечена во асиметричен тегет фустан со висок шлиц, Родригез позираше самоуверено.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез

Џорџина и Кристјано моментално живеат во Италија по неговиот трансфер во Јувентус.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18465 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?