Џиџи Хадид и Зејн Малик се повторно заедно по една година пауза
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џиџи Хадид и Зејн Малик се повторно заедно по една година пауза

Џиџи Хадид и Зејн Малик се повторно заедно по една година пауза

Џиџи Хадид и Зејн Малик ја обновија својата романса.

24-годишниот модел и 27-годишниот пејач синоќа беа фотографирани заедно додека го прославуваа неговиот роденден во Њујорк.

Според извори на E! News, Џиџи и Зејн одлучиле да си дадат нова шанса пред празниците: „Џиџи и Зејн се заедно од пред празниците во декември. Зејн контактираше со Џиџи во изминатиот месец и таа одлучи да му даде уште една шанса“ – рекол изворот.

Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик

Познатиот пар поттикна гласини за обновување на врската откако беше фотографиран заедно на роденденската прослава на мајката на Џиџи, Јоланда Хадид.

Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик

На забавата беа и Бела Хадид и Дуа Лупа.

Џиџи Хадид и Зејн Малик

Парот започна да се состанува на крајот од 2015 година, а се раздели во март 2018 година. Џиџи и Зејн ја обновија врската во јуни истата година, но повторно се разделија во јануари 2019 година.

Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3100 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?