Џеј Ло, Бекам, Роналдо, Ѓоковиќ... Велигденските фотографии на славните од изолација
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џеј Ло, Бекам, Роналдо, Ѓоковиќ... Велигденските фотографии на славните од изолација

Џеј Ло, Бекам, Роналдо, Ѓоковиќ... Велигденските фотографии на славните од изолација

Вчера, верниците од католичката вероисповед го прославуваа големиот празник Велигден. Повеќе славни личности споделија моменти од славењето и го честитаа празникот од изолација:

Џенифер Лопез

Велигденски фотографии на славните

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Семејството Бекам

Велигденски фотографии на славните Велигденски фотографии на славните Велигденски фотографии на славните Велигденски фотографии на славните

Новак и Јелена Ѓоковиќ

„Среќен Велигден на сите оние кои слават! Мислиме на сите вас и ви испраќаме многу љубов со желба оваа ситуација да ја пребродиме заедно и да од неа излеземе подобри и посилни“ - пишуваат тие.

Тие упатија и еден јога предизвик до сите парови (погледнете го видеото на стрелката надесно).

Велигденски фотографии на славните

Силвестер Сталоне со семејството

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер

Ева Лонгорија

Ева Лонгорија сподели слатки фотографии од синчето Сантијаго.

Селин Дион

Мадона

Лионел Меси

Хајди Клум

Алек и Хиларија Болдвин

Кети Пери

Џесика Симпсон

Велигденски фотографии на славните Велигденски фотографии на славните Велигденски фотографии на славните Велигденски фотографии на славните

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6813 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.