Џејсон Момоа со Лиса Бонет и двете деца на синиот тепих на „Aquaman“ пред да заигра хака танц
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џејсон Момоа со Лиса Бонет и двете деца на синиот тепих на „Aquaman“ пред да заигра хака танц

Џејсон Момоа со Лиса Бонет и двете деца на синиот тепих на „Aquaman“ пред да заигра хака танц

Синоќа, во Холивуд премиерно беше прикажан филмот „Aquaman“ во кој главната машка улога ја има Џејсон Момоа.

39-годишниот актер на синиот тепих се појави со 51-годишната сопруга Лиса Бонет, двете деца Лола и Накоа-Волф и мајка си Кони.

Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството

Џејсон и Лиса, кои се заедно од 2005 година, изгледаа заљубено и среќно додека си разменуваа бакнеж пред фоторепортерите.

Популарната актерка носеше црн фустан со црвени реси од Александар МекКвин.

Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството Џејсон Момоа со семејството

Откако заврши со фотографирањето, Момоа и неговите две деца зедоа учество во хака танц.

Видео

Џејсон Момоа со семејството

Момоа позираше и со колегите од филмот.

Џејсон Момоа со семејството

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9685 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.