Џеси Џеј и Ченинг Тејтум заљубен пар на две свечености откако ја обновија врската
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џеси Џеј и Ченинг Тејтум заљубен пар на две свечености откако ја обновија врската

Џеси Џеј и Ченинг Тејтум заљубен пар на две свечености откако ја обновија врската

Џеси Џеј и Ченинг Тејтум ја обновија својата врска и веќе започнаа заедно да присуствуваат на холивудските свечености.

31-годишната пејачка и 39-годишниот актер беа гости на гала вечера организирана од Клајв Дејвис, по повод Греми, како и на настанот „MusiCares Person Of The Year“ во Лос Анџелес.

За првата манифестација, музичката ѕвезда носеше асиметрична сребрена креација од Fannie Schiavoni, додека за втората, нејзин избор беше фустан од либанскиот дизајнер Зухаир Мурад.

Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум

Кон крајот на минатата година, беше објавено дека Џеси и Ченинг раскинаа, но пред неколку дена, стана јасно дека тие се повторно заедно.

Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум Џеси Џеј и Ченинг Тејтум

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19904 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?