Џесика Бил е нежна убавица во креација од Ралф и Русо покрај Џастин Тимберлејк на Еми 2018
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џесика Бил е нежна убавица во креација од Ралф и Русо покрај Џастин Тимберлејк на Еми 2018

Џесика Бил е нежна убавица во креација од Ралф и Русо покрај Џастин Тимберлејк на Еми 2018

Џесика Бил привлекуваше погледи со нежниот изглед на доделувањето на Еми наградите.

36-годишната Американка беше номинирана за Еми во категоријата Најдобра актерка во лимитирана серија или филм за својата улога во „The Sinner“. За манифестацијата, Бил избра бела креација од Ралф и Русо, која ја надополни со чантичка од Тајлер Елис, сандали од Џими Чу и накит од Хари Винстон.

Таа беше придружувана од сопругот Џастин Тимберлејк.

Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк Џесика Бил и Џастин Тимберлејк

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10553 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.