Џесика Алба на шопинг со трите деца во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џесика Алба на шопинг со трите деца во Лос Анџелес

Џесика Алба на шопинг со трите деца во Лос Анџелес

Џесика Алба беше фотографирана во лежерно издание додека пазаруваше во Лос Анџелес.

38-годишната актерка и бизнисменка беше придружувана од трите деца.

11-годишната Хонор ја покажа новата боб фризура во сина нијанса, 8-годишната Хевен носеше фустанче во риги и фармерска јакна како и мајка си, додека едногодишниот Хејз мирно седеше во количка.

Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба

Алба со видео ѝ го честиташе роденденот на Хевен. „Среќна сум и благодарна што ме избра да бидам твоја мама“ – напиша таа.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20172 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?