Џесика Алба како гламурозна модна принцеза на галата Baby2Baby со сопругот Кеш Ворен
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џесика Алба како гламурозна модна принцеза на галата Baby2Baby со сопругот Кеш Ворен

Џесика Алба како гламурозна модна принцеза на галата Baby2Baby со сопругот Кеш Ворен

Како верен поддржувач на Baby2Baby, Џесика Алба присуствуваше на најновата хуманитарна гала на организацијата.

38-годишната актерка блесна во креација со бисери и пердуви од Ралф и Русо. Својот стилски избор, шармантната филмска ѕвезда го надополни со чанта со пердуви и модерно венче со бисери.

Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба

На црниот тепих, Алба си разменуваше бакнежи со сопругот Кеш Ворен.

Џесика Алба и Кеш Ворен Џесика Алба и Кеш Ворен Џесика Алба и Кеш Ворен Џесика Алба и Кеш Ворен Џесика Алба и Кеш Ворен Џесика Алба и Кеш Ворен Џесика Алба и Кеш Ворен Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?