Џенифер Лоренс како принцеза во фустан од Диор на премиера со саканиот Дарен Аронофски
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лоренс како принцеза во фустан од Диор на премиера со саканиот Дарен Аронофски

Џенифер Лоренс како принцеза во фустан од Диор на премиера со саканиот Дарен Аронофски

Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски се зближија на снимањето на „mother!“, а на премиерата на филмот во Њујорк за првпат позираа заедно пред фоторепортерите.

27-годишната актерка изгледаше како принцеза во балска креација од модната куќа Кристијан Диор покрај 48-годишниот режисер. Романсата на парот стигна до очите на јавноста во ноември минатата година.

Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски

На премиерата присуствуваше и Хавиер Бардем, кој ја има главната машка улога во хоророт којшто ќе започне да се прикажува во кината од утре.

Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски Џенифер Лоренс и Дарен Аронофски

Трејлер за „mother!“

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6270 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.