Џенифер Лоренс блескаше во креација од Версаче на премиерата на „mother!“ во Лондон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лоренс блескаше во креација од Версаче на премиерата на „mother!“ во Лондон

Џенифер Лоренс блескаше во креација од Версаче на премиерата на „mother!“ во Лондон

Џенифер Лоренс во гламурозно холивудско издание освојуваше погледи на премиерата на психолошкиот хорор „mother!“.

27-годишната актерка блескаше во креација од високата мода на италијанската модна куќа Версаче.

Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс Џенифер Лоренс

На настанот присуствуваше и режисерот Дарен Аронофски. Лоренс и 48-годишниот режисер се во врска околу една година.

Џенифер Лоренс

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6269 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.