Џенифер Лопез шармира во „вестерн“ креација од Ралф Лорен пред да го бакне Бен Афлек на Мет Гала
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез шармира во „вестерн“ креација од Ралф Лорен пред да го бакне Бен Афлек на Мет Гала

Џенифер Лопез шармира во „вестерн“ креација од Ралф Лорен пред да го бакне Бен Афлек на Мет Гала

Џенифер Лопез не ја пропушти годинешната Мет Гала, на која пристигна со своето момче Бен Афлек.

52-годишната модна икона шармираше пред музејот на уметноста „Метрополитен“ облечена во долг вестерн фустан со длабоко деколте и наметка од вештачко крзно од Ралф Лорен. Винтиџ модните додатоци, кои го комплетираа изгледот на Лопез, исто така се од архивата на американската модна куќа.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Славната музичарка сама позираше пред фоторепортерите, но подоцна беше „уловена“ како го бакнува 49-годишниот актер преку заштитната маска.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2449 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.