Џенифер Лопез стилски експериментира со необичен шешир во две комбинации
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез стилски експериментира со необичен шешир во две комбинации

Џенифер Лопез стилски експериментира со необичен шешир во две комбинации

Како голема љубителка на модата, Џенифер Лопез издвои време за да присуствува на Миланската модна недела.

50-годишната пејачка и актерка привлекуваше погледи во розов дамски стајлинг со необичен шешир.

Комплетната комбинација доаѓа од колекцијата пролет/лето 2020 на брендот Sally LaPointe.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Лопез во Италија го задржа вниманието со уште еден стајлинг со шешир од истиот модел, но во различна боја.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6036 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“