Џенифер Лопез со вереникот, Марк Антони со девојката: Бившите партнери се обединија за да ја бодрат нивната ќерка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез со вереникот, Марк Антони со девојката: Бившите партнери се обединија за да ја бодрат нивната ќерка

Џенифер Лопез со вереникот, Марк Антони со девојката: Бившите партнери се обединија за да ја бодрат нивната ќерка

Пет години по разводот, Џенифер Лопез и Марк Антони даваат сè од себе за заедно да ги израснат нивните близнаци Макс и Еми.

50-годишната пејачка и 51-годишниот пејач со новите партнери присуствуваа на спортски настан во Мајами, на кој нивната 11-годишна ќерка го претставуваше своето училиште.

Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони

Лопез пристигна на настанот рака за рака со вереникот Алекс Родригез облечена во кежуал комбинација со фармерки и бела маичка.

Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони

Марк беше придружуван од својата 31-годишна девојка Рафаела Модугно, со која е во врска од 2017 година.

Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони Џенифер Лопез и Марк Антони

Џеј Ло и Антони беа во брак 10 години, од 2004 до 2014 година. Близнаците Макс и Еми се нивни единствени заеднички деца.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5269 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“