Џенифер Лопез покажа како ѝ изгледа природната коса без надградби
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез покажа како ѝ изгледа природната коса без надградби

Џенифер Лопез покажа како ѝ изгледа природната коса без надградби

Во денешно време, голем дел од славните личности толку многу користат перики и надградби на косата што ретко можеме да ги видиме во природно издание.

Џенифер Лопез непрекинато ја менува фризурата со вештачки прамени, но на најновите папараци фотографии таа е во природно светло.

50-годишната ѕвезда беше фотографирана додека излегуваше од фитнес сала во Мајами.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Истиот ден, таа сподели фотографии на кои е во студио за да си ги подобри вокалните способности.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3588 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?