Џенифер Лопез модерна ѕвезда во темнотиркизен стајлинг
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез модерна ѕвезда во темнотиркизен стајлинг

Џенифер Лопез модерна ѕвезда во темнотиркизен стајлинг

Џенифер Лопез мамеше погледи со стајлинг кој спојува различни текстури. Атрактивната пејачка и актерка ги разработи папараците кои нетрпеливо ја очекуваа непосредно пред прикажувањето на нејзиниот филм „Hustlers“ во Њујорк.

Лопез беше облечена во монохроматска комбинација која вклучуваше плетена блуза со крзно и свилени панталони од Sally LaPointe, чанта од Longchamp и обувки со потпис на Jimmy Choo.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

50-годишната ѕвезда пристигна заедно со ќеркичката Еми.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3282 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“