Џенифер Лопез изгледа феноменално во бикини на егзотичен одмор на Туркс и Кајкос
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез изгледа феноменално во бикини на егзотичен одмор на Туркс и Кајкос

Џенифер Лопез изгледа феноменално во бикини на егзотичен одмор на Туркс и Кајкос

Џенифер Лопез непрекинато докажува дека за неа возраста навистина е само бројка. Иако ги прави првите чекори во шестата деценија од нејзиниот живот, таа изгледа подобро отсекогаш.

51-годишната актерка и пејачка ги „полни батериите“ со егзотичен одмор на Туркс и Кајкос. На папараци фотографиите од тропската плажа, Лопез носи светкави бикини од брендот Triangl и капа од модната куќа Dior.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Костимот за капење откри дека нејзините редовни тренинзи не се залудни и дека даваат завидни резултати.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Џенифер одмара заедно со вереникот Алекс Родригез.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3751 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.