Џенифер Лопез запеа со ќерка си Еми на првиот концерт од турнејата по повод 50-тиот роденден
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез запеа со ќерка си Еми на првиот концерт од турнејата по повод 50-тиот роденден

Џенифер Лопез запеа со ќерка си Еми на првиот концерт од турнејата по повод 50-тиот роденден

Џенифер Лопез ја започна турнејата „It’s My Party“, со која цели да го одбележи јубилејниот 50-ти роденден.

На првиот концерт во Лос Анџелес, додека славната пејачка ја изведуваше песната „Limitless“, на сцената се појави и нејзината 11-годишна ќерка Еми и продолжија зедно да пеат.

И двете беа облечени во волуменозни црвени креации.

 Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт

Еми се појавува во спотот за „Limitless“, која Лопез ја сними за филмот „Second Act“.

 Џенифер Лопез концерт

Џеј Ло промени бројни костими за време на музичкото шоу.

 Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт
 Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
 • 25%
 • 6%
 • 5%
 • 6%
 • 3%
 • 3%
 • 11%
 • 12%
 • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 5009 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?