Џенифер Лопез запеа со ќерка си Еми на првиот концерт од турнејата по повод 50-тиот роденден
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез запеа со ќерка си Еми на првиот концерт од турнејата по повод 50-тиот роденден

Џенифер Лопез запеа со ќерка си Еми на првиот концерт од турнејата по повод 50-тиот роденден

Џенифер Лопез ја започна турнејата „It’s My Party“, со која цели да го одбележи јубилејниот 50-ти роденден.

На првиот концерт во Лос Анџелес, додека славната пејачка ја изведуваше песната „Limitless“, на сцената се појави и нејзината 11-годишна ќерка Еми и продолжија зедно да пеат.

И двете беа облечени во волуменозни црвени креации.

 Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт

Еми се појавува во спотот за „Limitless“, која Лопез ја сними за филмот „Second Act“.

 Џенифер Лопез концерт

Џеј Ло промени бројни костими за време на музичкото шоу.

 Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт
 Џенифер Лопез концерт Џенифер Лопез концерт

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
 • 70%
 • 13%
 • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8606 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.