Џенифер Лопез заведува покрај вереникот Алекс во првата заедничка модна кампања
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез заведува покрај вереникот Алекс во првата заедничка модна кампања

Џенифер Лопез заведува покрај вереникот Алекс во првата заедничка модна кампања

Џенифер Лопез и Алекс Родригез веќе имаат заеднички ангажмани. Славниот пар, кој неодамна објави дека се сврши, ја сними првата заедничка модна кампања.

49-годишната пејачка и актерка и 43-годишниот поранешен спортист соработуваа со австралискиот бренд Quay за новите мини колекции очила за сонце за жени и за мажи „Quay x JLo“ и „Quay x ARod“.

Џеј Ло изгледа фантастично додека позира покрај својот сакан за рекламната фотосесија.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?