Џенифер Лопез заведува покрај вереникот Алекс во првата заедничка модна кампања
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез заведува покрај вереникот Алекс во првата заедничка модна кампања

Џенифер Лопез заведува покрај вереникот Алекс во првата заедничка модна кампања

Џенифер Лопез и Алекс Родригез веќе имаат заеднички ангажмани. Славниот пар, кој неодамна објави дека се сврши, ја сними првата заедничка модна кампања.

49-годишната пејачка и актерка и 43-годишниот поранешен спортист соработуваа со австралискиот бренд Quay за новите мини колекции очила за сонце за жени и за мажи „Quay x JLo“ и „Quay x ARod“.

Џеј Ло изгледа фантастично додека позира покрај својот сакан за рекламната фотосесија.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.