Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез го истакна својот сексапил во атрактивна креација на настан со Бен Афлек

Џенифер Лопез го истакна својот сексапил во атрактивна креација на настан со Бен Афлек

Џенифер Лопез изгледаше сензационално на турнир во покер и блекџек во Лас Вегас, каде го придружуваше сопругот Бен Афлек.

54-годишната ѕвезда носеше креација од Дејвид Кома која одлично го истакна нејзиниот сексапил.

Лопез Лопез

51-годишниот актер се појави на црвениот тепих во тегет костум и со поглед се одушевуваше на убавината на својата сакана.

Лопез и Афлек Лопез и Афлек Лопез и Афлек Лопез и Афлек Лопез и Афлек

Настанот имаше хуманитарен карактер и беше организиран со цел да се соберат средства за непрофитната организација на Афлек, „Eastern Congo Initiative“.

За време на престојот во Лас Вегас, Лопез промени уште една креација која ѝ ги оцрта облините.

Лопез и Афлек Лопез и Афлек Лопез и Афлек

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13336 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.