Џенифер Лопез гламурозна во наметка од Balmain, ги поттикна фановите да ја копираат
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез гламурозна во наметка од Balmain, ги поттикна фановите да ја копираат

Џенифер Лопез гламурозна во наметка од Balmain, ги поттикна фановите да ја копираат

За финалето на шоуто за танцување „World of Dance“, Џенифер Лопез избра ултра гламурозен аутфит.

Блескавата наметка е со потпис на Оливие Рустан од француската модна куќа Balmain.

Џенифер Лопез

Целосниот изглед 51-годишната ѕвезда го комплетираше со елегантна пунџа и дијамантски накит.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Лопез ги предизвика своите фанови да го рекреираат нејзиниот стајлинг со што ја активира нивната креативност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.