Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во црно-бел фустан без Бен Афлек на премиерата на нејзиниот нов филм

Џенифер Лопез во црно-бел фустан без Бен Афлек на премиерата на нејзиниот нов филм

Џенифер Лопез беше магнет за погледи на премиерата на нејзиниот најнов филм „Atlas“ во Лос Анџелес.

54-годишната актерка и пејачка без сопругот Бен Афлек пристигна на настанот во Холивуд додека се шират гласините дека имаат брачни проблеми, дека живеат во различни домови и дека Бен „знае дека му е потребен развод“.

Лопез изгледаше сензационално во црно-бел фустан од Greta Constantine и впечатлив накит од Manish Malhotra.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Таа позираше и со колегите од филмот, во кој Лопез е „брилијантна аналитичарка на податоци со длабока недоверба во вештачката интелигенција (AI)“ која има мисија да го спаси човештвото.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Трејлер за „Atlas“

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13320 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.