Џенифер Лопез во стајлинг со пепито дезен, Лејди Гага елегантна во бело во Вашингтон за инаугурацијата на Џо Бајден
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во стајлинг со пепито дезен, Лејди Гага елегантна во бело во Вашингтон за инаугурацијата на Џо Бајден

Џенифер Лопез во стајлинг со пепито дезен, Лејди Гага елегантна во бело во Вашингтон за инаугурацијата на Џо Бајден

Џенифер Лопез и Лејди Гага ќе бидат дел од музичките ѕвезди кои ќе настапат на инаугурацијата на новиот претседател на САД, Џо Бајден.

Двете пејачки со стил пристигнаа во Вашингтон за големиот настан.

Џеј Ло ја одржа и првата тонска проба. 51-годишната пејачка за оваа пригода изгледаше шармантно во црно-бел стајлинг со пепито дезен.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Лејги Гага избра елегантна бела комбинација со плато без ракави.

Лејди Гага Лејди Гага Лејди Гага Лејди Гага Лејди Гага Лејди Гага Лејди Гага Лејди Гага

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 732 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.