Џенифер Лопез во раскошен невестински фустан на снимањето на новиот филм „Marry Me“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во раскошен невестински фустан на снимањето на новиот филм „Marry Me“

Џенифер Лопез во раскошен невестински фустан на снимањето на новиот филм „Marry Me“

Џенифер Лопез облече венчаница, но не за претстојната свадба со Алекс Родригез, туку за снимањето на новиот филм.

50-годишната актерка и пејачка беше фотографирана во Њујорк во раскошен фустан на сетот на „Marry Me“.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Во филмот, главните машки улоги ги имаат Малума и Овен Вилсон. Филмот следи поп-ѕвезда (Џенифер), која дознава дека саканиот (Малума) ја изневерува со нејзината асистетка и за време на настап, спонтано избира маж од публиката (Овен) за да се омажи за него.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18575 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?