Џенифер Лопез во проѕирна зелена креација на состанок со новата љубов
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во проѕирна зелена креација на состанок со новата љубов

Џенифер Лопез во проѕирна зелена креација на состанок со новата љубов

Џенифер Лопез и Алекс Родригез се неразделни. Новиот пар беше фотографиран низ Мајами во неколку наврати.

За љубовниот состанок во ресторанот „Casa Tua“, славната пејачка и актерка носеше маслинесто-зелена креација од Balmain, низ која се проѕираше нејзината долна облека.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Во Мајами, познатата двојка беше фотографирана и во покежуал издание.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9550 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.