Џенифер Лопез во проѕирна зелена креација на состанок со новата љубов
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во проѕирна зелена креација на состанок со новата љубов

Џенифер Лопез во проѕирна зелена креација на состанок со новата љубов

Џенифер Лопез и Алекс Родригез се неразделни. Новиот пар беше фотографиран низ Мајами во неколку наврати.

За љубовниот состанок во ресторанот „Casa Tua“, славната пејачка и актерка носеше маслинесто-зелена креација од Balmain, низ која се проѕираше нејзината долна облека.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Во Мајами, познатата двојка беше фотографирана и во покежуал издание.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18223 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?