Џенифер Лопез во лежерно издание на шопинг во Сен Тропе со свршеникот Алекс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во лежерно издание на шопинг во Сен Тропе со свршеникот Алекс

Џенифер Лопез во лежерно издание на шопинг во Сен Тропе со свршеникот Алекс

Џенифер Лопез се релаксира со свршеникот Алекс Родригез во Сен Тропе. Парот уживаше на луксузна јахта, а беше и на шопинг на француската ривиера.

50-годишната музичарка привлекуваше погледи во лежерно издание со бежов комбинезон и шешир на главата.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Претходно, парот беше фотографиран од папараците на вечера со пријатели. Лопез изгледаше одлично во фосфорна дводелна комбинација.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18207 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?