Џенифер Лопез во бикини покрај Алекс на Бахамите по објавувањето на веста за свршувачката
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во бикини покрај Алекс на Бахамите по објавувањето на веста за свршувачката

Џенифер Лопез во бикини покрај Алекс на Бахамите по објавувањето на веста за свршувачката

Додека на социјалните мрежи кружат гласини дека Алекс Родригез ја изневерува Џенифер Лопез, нивната врска станува посилна. Парот беше фотографиран додека се релаксираше на плажа на Бахами, а од прстот на Лопез сјаеше вереничкиот прстен.

49-годишната пејачка изгледаше одлично во сини бикини од 24 Bikinis.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Деновиве, бејзбол играчот Хозе Кансеко објави на Twitter дека Родригез ја изневерувал Лопез со поранешната сопруга на Кансеко. „Ја гледам Џеј Ло како му пишува порака на Алекс Родригез, без да знае дека тој ја изневерува со мојата поранешна сопруга Џесика. Кутрата девојка, нема идеја кој е тој навистина“ – напиша Хозе.

Но, други извори блиски на парот споделија дека Џенифер е пресреќна.

Популарната двојка пред два дена објави дека се сврши по 2-годишна врска. И двајцата имаат по две деца од претходните бракови.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18222 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?