Џенифер Лопез во бело пееше патриотски песни на инаугурацијата на Џо Бајден
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во бело пееше патриотски песни на инаугурацијата на Џо Бајден

Џенифер Лопез во бело пееше патриотски песни на инаугурацијата на Џо Бајден

Џенифер Лопез во бел стајлинг застана во центарот на свеченоста по повод инаугурацијата на Џо Бајден на скалите на Капитол Хил.

Популарната актерка и пејачка отпеа патриотски микс од „This Land Is Your Land“ и „America the Beautiful“, а накратко се обрати и на шпански и порача „Правда за сите“.

Видео

Лопез, која беше придружувана од Алекс Родригез, носеше светла комбинација од креации од Шанел.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 732 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.