Џенифер Лопез во бело на роденденска вечера со саканиот еден ден откако славеше во ултра сексапилно издание
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во бело на роденденска вечера со саканиот еден ден откако славеше во ултра сексапилно издание

Џенифер Лопез во бело на роденденска вечера со саканиот еден ден откако славеше во ултра сексапилно издание

Џенифер Лопез чекори кон шестата деценија од животот, но нејзиниот изглед ни малку не го издава тоа. Славната пејачка наполни 48 години и тој специјален ден го одбележа со романтична вечера со саканиот.

Музичката ѕвезда и Алекс Родригез беа фотографирани кога излегуваа од ресторанот „Prime 112“ во Мајами. Џеј Ло изгледаше шармантно во бела модерна комбинација и чанта од Hermes.

Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс

Џенифер и Алекс ги прославија своите родендени со заедничка забава со роднините и пријателите. На прославата, Лопез ги привлече сите погледи во ултра мини фустан од Bao Tranchi и сандали од Jimmy Choo.

Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс Џенифер Лопез и Алекс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18207 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?