Џенифер Лопез во бело во шоуто на Елен, зборуваше за свадба со Алекс и одржувањето на фит форма
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во бело во шоуто на Елен, зборуваше за свадба со Алекс и одржувањето на фит форма

Џенифер Лопез во бело во шоуто на Елен, зборуваше за свадба со Алекс и одржувањето на фит форма

Џенифер Лопез беше специјална гостинка во шоуто на Елен Деџенерис. Во емисијата, успешната актерка и пејачка зборуваше за одржувањето на своето тело во фит форма и за можноста да стапи во брак со Алекс Родригез.

Џеј Ло и на чекор до 50-тата година изгледа фантастично. „Вежбам цело време. Дури и пред да станам танчарка, кога бев малечка, бев атлетичарка. Па продолжив цел живот со тоа темпо“ – рече таа.

„Се обидувам да не мислам на годините. Тргнувам повеќе од тоа како се чувствувам внатрешно и се чувствувам многу млада и енергична. Чувствувам дека сè уште имам многу енергија. Можеби еден ден тоа ќе се промени, но сега се чувствувам многу добро“ – изјави Лопез, а Елен непрекинато ѝ делеше комплименти за нејзиниот изглед.

Разговорот на Елен и Џенифер потоа премина на темата свадба со Алекс. На прашањето дали ќе се венчаат со Алекс, Лопез одговори: „Не знам“ и додаде дека се многу среќни заедно.

Погледнете видео од нејзиното гостување во емисијата на Деџенерис:

Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен

Лопез се пресоблече во црн комбинезон и ја изведе својата нова песна „Limitless“.

Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен Џенифер Лопез во шоуто на Елен

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20009 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?