Џенифер Лопез во бела спортска комбинација вози велосипед и медитира на плажа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез во бела спортска комбинација вози велосипед и медитира на плажа

Џенифер Лопез во бела спортска комбинација вози велосипед и медитира на плажа

Џенифер Лопез ја користи наметнатата пауза во кариерата за да се релаксира и да се посвети на себе и на семејството.

50-годишната ѕвезда, која наскоро ќе го прослави 51-виот роденден, беше фотографирана од папараците додека возеше велосипед и медитираше на плажа со придружничка.

Облечена во бело спортско издание со холографски хеланки, Лопез уживаше во убавините на Хемптонс, Њујорк.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6377 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.