Џенифер Лопез беспрекорно елегантна покрај Алекс Родригез по бејзбол натпревар
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез беспрекорно елегантна покрај Алекс Родригез по бејзбол натпревар

Џенифер Лопез беспрекорно елегантна покрај Алекс Родригез по бејзбол натпревар

Џенифер Лопез му е најголемата поддршка на Алекс Родригез. 48-годишната пејачка го проследи бејзбол натпреварот помеѓу Лос Анџелес Доџерс и Џиновите од Сан Франциско, за кој Алекс влезе во улога на коментатор.

Атрактивната ѕвезда изгледаше прекрасно во розова комбинација и бежово палто.

Парот беше фотографиран по завршувањето на мечот кога се упатуваше на вечера.

Лопез Лопез Лопез Лопез Лопез Лопез Лопез Лопез Лопез Лопез Лопез Лопез

Лопез и нејзините близначиња го изненадија Алекс кога ненајавени се појавија и на претходниот натпревар.

A post shared by a y a n n a@ayannajlover) on

Лопез Лопез Лопез Лопез

Парот заедно со децата го прослави Велигден.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18207 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?