Џенифер Лопез, Бекам, Блејк Лајвли, Дуа Липа... Вака славните ја прославија Нова година
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез, Бекам, Блејк Лајвли, Дуа Липа... Вака славните ја прославија Нова година

Џенифер Лопез, Бекам, Блејк Лајвли, Дуа Липа... Вака славните ја прославија Нова година

Некои во релаксирана атмосфера, а некои на забава... Славните личности споделија како ги поминаа последните моменти од 2018 година и колку еуфорично ја дочекаа 2019 година.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Џенифер Лопез го користи секој слободен момент за да им се посвети на најблиските. За Нова година, таа облечена во кратко златно фустанче се забавуваше со Алекс и децата.

Нова година славни личности Нова година славни личности Нова година славни личности Нова година славни личности

Џеј Ло и Алекс уживаа со своите деца и во релаксирана домашна атмосфера по забавата.

Нова година славни личности Нова година славни личности Нова година славни личности

Семејството Бекам

Нова година славни личности Нова година славни личности

Тејлор Свифт, Блејк Лајвли и Џиџи Хадид

Тејлор организираше забава со маски, на која присуствуваа бројни славни личности. Свифт беше маскирана во Ариел, Џиџи Хадид се трансформираше во Мери Попинс, а Блејк Лајвли стана Дороти од „Волшебникот од Оз“.

Нова година славни личности Нова година славни личности Нова година славни личности Нова година славни личности Нова година славни личности Нова година славни личности

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер

Ана и Бастијан отидоа на новогодишно патување во Рим.

Нова година славни личности

Крис Хемсворт и Елса Патаки

Крис и Елса си честитаа со романтичен бакнеж.

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез

Роналдо и Џорџина со синот уживаа во Дубаи.

Диа Липа

Дуа Липа славеше во Мајами со своето момче и семејството.

Нова година славни личности Нова година славни личности Нова година славни личности

Хајди Клум

Лионел Меси

Меси со саканата и трите сина.

Серхио Рамос

Ријана

Ријана се забавуваше во Лондон во блескав фустан со длабоко деколте и шлиц.

Нова година славни личности Нова година славни личности Нова година славни личности

Селин Дион

Дион празниците ги минува во друштво на своите три синови.

Пријанка Чопра и Ник Џонас

Мајли Сајрус

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6816 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.