Џенифер Лопез, Алесандра Амбросио, Иван Ивановиќ... кога славните ќе застанат до српскиот кошаркар Боби Марјановиќ
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез, Алесандра Амбросио, Иван Ивановиќ... кога славните ќе застанат до српскиот кошаркар Боби Марјановиќ

Џенифер Лопез, Алесандра Амбросио, Иван Ивановиќ... кога славните ќе застанат до српскиот кошаркар Боби Марјановиќ

Речиси секоја средба на славните личности со Бобан Марјановиќ резултира со хит фотографија. Зошто? Токму поради разликата во нивната висина.

Српскиот кошаркар присуствуваше на најновиот концерт на Џенифер Лопез во Лас Вегас, а неговата сопруга ја овековечи нивната средба. Фотографијата доби бројни коментари и измами илјадници насмевки.

Марјановиќ е висок 222 сантиметри, додека Лопез 164 сантиметри. Џеј Ло е точно 58 сантиметри пониска од Марјановиќ.

И сопругата на Боби, Милица, се фотографираше со славната пејачка.

A post shared by Milica Marjanovic (@mrsbobi) on

Боби има споделено фотографии и со Алесандра Амбросио, Иван Ивановиќ и Јелена Карлеуша.

Амбросио е висока 176 сантиметри, што ја прави 46 сантиметри пониска од Боби.

Боби и Милица имаат две мали деца. Ти се разлика во висина од околу 60 сантиметри.

A post shared by Milica Marjanovic (@mrsbobi) on

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9496 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.