Џенифер Лопез, Алесандра Амбросио, Иван Ивановиќ... кога славните ќе застанат до српскиот кошаркар Боби Марјановиќ
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез, Алесандра Амбросио, Иван Ивановиќ... кога славните ќе застанат до српскиот кошаркар Боби Марјановиќ

Џенифер Лопез, Алесандра Амбросио, Иван Ивановиќ... кога славните ќе застанат до српскиот кошаркар Боби Марјановиќ

Речиси секоја средба на славните личности со Бобан Марјановиќ резултира со хит фотографија. Зошто? Токму поради разликата во нивната висина.

Српскиот кошаркар присуствуваше на најновиот концерт на Џенифер Лопез во Лас Вегас, а неговата сопруга ја овековечи нивната средба. Фотографијата доби бројни коментари и измами илјадници насмевки.

Марјановиќ е висок 222 сантиметри, додека Лопез 164 сантиметри. Џеј Ло е точно 58 сантиметри пониска од Марјановиќ.

И сопругата на Боби, Милица, се фотографираше со славната пејачка.

A post shared by Milica Marjanovic (@mrsbobi) on

Боби има споделено фотографии и со Алесандра Амбросио, Иван Ивановиќ и Јелена Карлеуша.

Амбросио е висока 176 сантиметри, што ја прави 46 сантиметри пониска од Боби.

Боби и Милица имаат две мали деца. Ти се разлика во висина од околу 60 сантиметри.

A post shared by Milica Marjanovic (@mrsbobi) on

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9630 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?