Џенифер Гарнер и Бен Афлек добија син
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Гарнер и Бен Афлек добија син

Џенифер Гарнер и Бен Афлек добија син

Џенифер Гарнер и Бен Афлек станаа горди родители на син. Среќниот пар има и две девојчиња – 6-годишната Вајолет и 3-годишната Серафина.

Џенифер, Бен и ВајолетЏенифер, Бен и Вајолет

39-годишната актерка во август објави дека е бремена со нивното трето дете, но во текот на целата бременост не го откри полот на бебето. „Би било многу чудно да имаме момче... кул и поразлично“ – изјавила таа во шоуто на Елен Деџенерис.

Џенифер со Серафина и ВајолетЏенифер со Серафина и Вајолет Бен и ВајолетБен и Вајолет

Џенифер и Бен се заедно од 2004 година, а стапија во брак една година подоцна.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9683 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.