Џенифер Анистон и Џулија Робертс беспрекорни во кратки панталони на премиерата на „Mother’s Day“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Анистон и Џулија Робертс беспрекорни во кратки панталони на премиерата на „Mother’s Day“

Џенифер Анистон и Џулија Робертс беспрекорни во кратки панталони на премиерата на „Mother’s Day“

Џенифер Анистон и Џулија Робертс синоќа самоуверено чекореа на црвениот тепих на премиерата на „Mother’s Day“. Иако за неколку години и двете ќе го прослават 50-тиот роденден, нивниот изглед воопшто не го издава тоа.

Двете познати актерки се појавија на настанот во комбинации со кратки панталони. 47-годишната Анистон избра црна креација од Армани, која е спој од костум и фустан.

Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day

48-годишната Робертс со насмевка позираше пред фоторепортерите во бел костум со кратки панталони.

Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day Премиера на Mother’s Day

Комедијата „Mother’s Day“ е режирана од Гери Маршал, кој беше режисер и во незаборавниот филм со Робертс во главната улога „Pretty Woman“. „Mother’s Day“ ќе започне да се прикажува во кино салите на 29 април.

Премиера на Mother’s Day

Трејлер за „Mother’s Day“

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 96%
  • 4%
Се испраќа...

(Вкупно: 2128 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?